[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”89″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Правильне харчування – це основа фізичного та естетичного здоров’я.

А як же бути, якщо ми живемо в постійній метушні міських джунглів та часу на дотримання здорового та збалансованого харчування з кожним днем дедалі менше? Тоді саме час звернутися до дієтолога, який підкаже як за умови швидкого плину життя, забезпечувати Ваш організм усіма необхідними вітамінами і мінералами.

Звичайно, є загальні правила та рекомендації, але всі ми різні, і в цьому питанні потрібен індивідуальний підхід!

У жіночому клубі «Лінії тіла» Вас проконсультує професійний дієтолог, складе індивідуальну програму та допоможе її дотримуватись![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][ultimate_heading heading_tag=”div” main_heading_color=”#ffffff” sub_heading_color=”#ffffff” alignment=”left” main_heading_font_family=”font_family:Pattaya|font_call:Pattaya” main_heading_font_size=”desktop:22px;” main_heading_style=”font-style:italic;” main_heading_margin=”margin-bottom:30px;” sub_heading_font_family=”font_family:Pattaya|font_call:Pattaya”]

ПроцедураЦіна грн.
Корекція ваги за допомогою індивідуального підбору програм від професійного дієтолога1000

[/ultimate_heading][vc_column_text]Консультація спеціаліста безкоштовно![/vc_column_text][vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]Зверніть увагу!

Стерилізація інструментів, обробка спиртовим розчином обладнання, меблів, підлоги, кварцювання приміщення проводиться після кожного клієнта. Крім цього видається одноразове простирадло, капці та інші одноразові аксесуари індивідуально для кожного клієнта.

Ми піклуємося про Вас і Вашу безпеку![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][ult_sticky_section sticky_gutter=”140″][ultimate_heading main_heading=”Запис у салон” heading_tag=”div” main_heading_color=”#ffffff” sub_heading_color=”#000000″ main_heading_font_family=”font_family:Pattaya|font_call:Pattaya” main_heading_font_size=”desktop:30px;” main_heading_style=”font-style:italic;” sub_heading_font_family=”font_family:Pattaya|font_call:Pattaya” sub_heading_font_size=”desktop:20px;”][/ultimate_heading][vc_empty_space height=”20px”][vc_cta h2=”” style=”custom” custom_background=”#e26fd7″ custom_text=”#ffffff”][dhvc_form id=”165″][/vc_cta][vc_empty_space height=”60px”][/ult_sticky_section][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]